Лізинг

Якщо витрати зменшують ваш прибуток, Ford Trucks Leasing має правильне рішення для вас. Орендуйте тягач у Ford Trucks і не турбуйтеся про вартість покупки, експлуатаційні витрати і вартість при вторинному продажі. Просто зосередьтеся на своєму бізнесі, а інші питання нехай вирішує Ford Trucks.

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Автострахування

Автострахування Ford Trucks до ваших послуг з високим ступенем захисту вашого вантажного автомобіля від Ford Trucks від можливих втрат і пошкоджень. Крім того, технічне обслуговування з гарантією з боку експертів в авторизованих сервісних центрах Ford Trucks.

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Навчання

Дороги вимагають досвідчених водіїв. Дороги змінюються. Транспортні засоби також змінюються. Збільшуйте швидкість. Відвідайте Академію Ford Driving Academy для поліпшення навичок водіння. Ви також можете дізнатися про все: від економії палива до обізнаності про стан навколишнього середовища.

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Забезпечення мережі Інтернет у вантажівках Ford Trucks

Ви можете спілкуватися під час водіння. Нехай інтернет-зв'язок буде вашою найменшою проблемою на дорозі. Завдяки вбудованій мережі Wi-Fi у вантажному автомобілі Ford Trucks Tractor Series ви зможете здійснювати відео-дзвінки з вашими близькими або переглядати свої улюблені шоу незалежно від того, де ви знаходитесь. Крім того, перший рік безкоштовний, і ви отримуєте швидкість з'єднання 4.5G.

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Filobil

Слідкуйте за своїм автомобілем, щоб підвищити продуктивність і заощадити гроші! Слідкуйте за своїми Filobil-автомобілями в режимі реального часу. Скоротіть витрати палива й експлуатаційні витрати на 40% в залежності від характеристик водія.

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Безпечні поїздки

З Ford Trucks, ви завжди можете бути безпечні за своє здоров'я! Зв'яжіться з нами при будь-яких надзвичайних ситуаціях. Цілодобово 7 днів на тиждень, пакет страхування поїздки від Ford Trucks застосовується до всіх членів сім'ї, які проживають за вашою адресою. Натисніть «Список надзвичайних ситуацій» і місця надання невідкладної допомоги, визначені договором, у медичній базі даних «Медлайн».

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Продовження гарантії на 3 роки

Додаткове навантаження вимагає додаткової гарантії. З розширеною гарантією ви можете продовжити стандартну гарантію на 2 роки без обмеження на пробіг до 3 років. Ця пропозиція діє в авторизованих сервісних центрах Ford Trucks для всіх моделей, до закінчення терміну дії їх стандартної гарантії.

ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ >

Не знайдено...
ПОШУК