ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Післяпродажне обслуговування

Якщо ви хочете дізнатися, що може запропонувати ваш автомобіль Ford Trucks, ці докладні інструкції розкажуть вам все, що потрібно знати.

Приєднуйтесь до родини Ford Trucks і отримайте швидке, надійне обслуговування і підтримку для захисту продуктивності вашого автомобіля. Експерти Ford Trucks досконало знають ваш автомобіль. Завдяки професійному ліцензованому обслуговуванню ваш транспортний засіб забезпечується гарантією, від керма аж до останньої запчастини. Від заводської виробничої лінії до післяпродажного обслуговування - компанія Ford Trucks з вами на кожному етапі.

Планове обслуговування

Нехтування вимогами до обслуговування вашого транспортного засобу може спричинити пошкодження, зниження продуктивності і збільшення витрат на ремонт. Контролюйте пробіг і лічильник роботи двигуна і користуйтеся пропозицією гарантованого обслуговування і заміни деталей від Ford Trucks. 

Обов'язково виконуйте планове технічне обслуговування свого автомобіля.

Не дозволяйте дрібним проблемам перетворитись у затратні проблеми; захистіть себе і свій автомобіль. Обов'язково скористайтеся повною гарантією і захистіть вартість перепродажу вашого автомобіля.

Стратегія планового обслуговування Ford Trucks

Існує два типи планового обслуговування, які охоплюють моделі транспортних засобів Ford Trucks 2016 року випуску.

° Автоматизоване обслуговування двигуна

° Стандартне технічне обслуговування

При автоматизованому обслуговуванні двигуна використовуються дані, зібрані датчиками вашого автомобіля, для розрахунку терміну експлуатації моторного масла в блоці управління двигуном (ECU). Система попереджає про настання терміну для обслуговування двигуна. 

Стандартне технічне обслуговування забезпечує планове технічне обслуговування на основі пробігу вашого автомобіля, лічильника часу роботи або часу використання двигуна (залежно від того, що наступить раніше). 

Інтервали між виконанням технічного обслуговування не повинні перевищувати періоди, зазначені нижче. Це допоможе захистити вас і ваш транспортний засіб і зберегти його вартість для перепродажу. 

Тягачі, вантажівки та будівельна техніка - * 60 000 км/750 годин роботи двигуна/1 рік (* залежно від того, що наступить раніше) 

Що слід враховувати при експлуатації вашого транспортного засобу Ford Trucks:

Повітряні і масляні фільтри 

При перших замінах фільтрів завжди перевіряйте гарантію та інструкцію з експлуатації.

Використовуйте тільки ті масляні і повітряні фільтри, які схвалені компанією Ford.

Додавання оливи 

Не додавайте оливи до тих пір, поки рівень оливи не опуститься нижче мінімальної позначки.

Не додавайте занадто багато оливи, стежте, щоб рівень оливи не перевищував максимальної позначки.

Додавайте оливу, коли загоряється індикатор рівня оливи.

Двигун 

Переконайтеся, що у вашому автомобілі встановлена система безпеки, яка зупиняє роботу стартера при роботі автомобіля.

Дотримуйтесь вказівок в Інструкції з експлуатації при запуску двигуна.

Після запуску транспортного засобу не підвищуйте оберти двигуна до тих пір, поки тиск оливи не підвищиться.

Для кращого зчеплення діапазон обертів двигуна повинен знаходитися в зеленій зоні лічильника обертів (1050-1600 об/хв).

Перед тим, як зупинити двигун, дайте йому попрацювати на холостому ходу близько хвилини, щоб переконатися, що блок турбонаддува добре змащений.

Для автомобілів з автоматичною коробкою передач намагайтеся якомога більше використовувати автоматичний режим.

Паливний насос 

Переконайтеся, що налаштування паливного насоса у вашому автомобілі встановлені на заводі і запечатані.

Не дозволяйте будь-яким особам, крім схвалених експертів служби обслуговування Ford Trucks, змінювати або замінювати його.

Гальма 

Кожного дня спускайте рідину з повітряних баків.

Пристрій блокування диференціала 

Зверніться в сервісний центр, якщо пристрій блокування диференціала вашого автомобіля не увімкнений, а індикатор блокування диференціала світиться.

Не використовуйте пристрій блокування диференціал зі швидкістю вище 20 км/год.

Заміна оливи для диференціала 

Перш ніж піднімати кабіну, переконайтеся, що ручні гальма увімкнені, а транспортний засіб знаходиться в нейтральному положенні і відкритий капот автомобіля.

Паливо 

Двигун вашого автомобіля був розроблений для роботи на паливі EURO DIESEL з якістю EN590. Використання більш дешевого палива може пошкодити двигун і його деталі. Крім того, використання більш дешевого палива скорочує термін експлуатації наших двигунів. Щоб уникнути проблем з паливом, використовуйте паливо EURO DIESEL з якістю EN590.

Викиди 

Вантажівки Ford Trucks зі значеннями викидів Euro 5 і Euro 6 мають систему SCR . При наповненні використовуйте тільки сечовину, яка відповідає стандартам DIN 70070 / ISO 22241-1. Не додавайте будь-які інші хімікати в блок зберігання викидів.

Примітка: Для проведення ремонту, технічного огляду, обслуговування або заміни деталей ми рекомендуємо відвідати будь-який з наших офіційних пунктів обслуговування, в яких використовуються оригінальні деталі та послуги компанії Ford.

 
Не знайдено...
ПОШУК