ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Ми як одна сім'я Ford Trucks
Ми завжди готові до доріг
Наша науково-дослідна організація є найбільшою в турецькому автомобільному секторі і налічує понад 1350 інженерів з науково-дослідних робіт. Ми поширюємо наш інженерно-технічний досвід по всьому світу.
Електронна система стабілізації руху
Електронна система стабілізації руху у вашому автомобілі Ford Trucks допоможе вам, коли через дорожні умови ваш автомобіль може буксувати.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Система аварійного гальмування
Система аварійного гальмування Ford Trucks спрацьовує, коли вам необхідно раптово зупинитися.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Система стеження за дорожньою розміткою
Ford Trucks знає, що перевезення важких вантажів - це велика відповідальність, тому завжди добре мати поруч другу пару очей.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Інтардер
Інтардер може контролюватися за допомогою педального гальма і гарантує, що ваш транспортний засіб Ford Trucks може гальмувати без тертя або зносу.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Гальмо двигуна
Гальмо двигуна вашого автомобіля Ford Trucks допомагає запобігти перегріву гальм при спуску і забезпечує більш безпечний і стабільний рух автомобіля.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Режими автоматичної коробки перемикання передач
Режими автоматичної коробки перемикання передач у вантажівках Ford Trucks сконфігуровані для різних ситуацій. Вони можуть забезпечити підвищену економію палива, поліпшити продуктивність при підійманні вгору і допомогти маневрувати в складних ситуаціях.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Покажчик навантаження на вісь
Покажчик навантаження на вісь автомобіля Ford Trucks знижує ризик надлишкового або неправильного навантаження.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО
Не знайдено...
ПОШУК