ПЕРЕГЛЯД ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Завод Ford Otosan Inonu

Завод займає зовнішню територію площею 1,1 млн. кв. м і внутрішню площу 90 000 кв. м і виробляє високоякісні вантажівки, тягачі Ford і двигуни Ecotorq. Завод був заснований в 1982 році і є однією з провідних сил місцевої економіки завдяки щорічній виробничій потужності, яка становить: 15 000 вантажівок і тягачів, 11 000 двигунів Ecotorq, 65 000 двигунів "Transit puma", 140 000 задніх мостів Transit і 300 000 приладів регулювання передніх коліс Transit. 

 

Ford завжди на дорогах 

 

Ті, хто працює в дорозі, можуть розраховувати на обслуговування Ford Trucks, яке надають 30 вітчизняних центрів продажу та обслуговування, приблизно в 50 зарубіжних країнах і на трьох континентах, що охоплюють територію від Росії до тюркських республік, Східної Європи, Африки та Середній Схід. Спільний доступ до кожного завдання по всьому світу. "

Правильне місце для розвитку кваліфікації водіння: Академія розвитку Ford Trucks 

Академія, яка відкрилася в 2015 році, об'єднує культуру і досвід Ford Trucks з особистим розвитком. Ефективність навчання завжди поліпшується за рахунок навчання в класі, електронного навчання, продовження навчання, практичних занять та відео-тренінгам. Навчання орієнтоване на індивідуальні потреби відповідно до рівня досвіду і знань. Навчання проводиться досвідченими внутрішніми і зовнішніми інструкторами, які знають корпоративну культуру компанії Ford. Персональне навчання, підвищення компетентності та їх вплив на продуктивність контролюються через систему управління навчанням Ford (FODDERS). 

Можливості Академії розвитку Ford 

11 навчальних класів, 

1 комп'ютерна лабораторія 

Конференц-зал 

Багатофункціональні конференц зали

 

Не знайдено...
ПОШУК