Будівельний бізнес: Важкий для початківців.
Проте легкий для тих, у кого є сили.
Для створення будь-якого будівельного проекту вам потрібен надійний компаньйон: той, який легко справляється з найважчими завданнями й адаптується до будь-якого робочого місця. Від повнопривідних самоскидів до бетонозмішувачів і бетононасосів - серія будівельної техніки Ford Trucks пропонує ряд вантажівок, без яких вам не обійтися.
ДОСЛІДІТЬ МОДЕЛІ
Відкриття джерела живлення: Новий двигун Ecotorq.

Двигун Ecotorq в основі вантажівок із серії будівельної техніки Ford Trucks Construction Series вразить вас своїм природним балансом продуктивності та економії.

Гальмо двигуна і трансмісійне гальмо

Стандартне вбудоване гальмо двигуна працює тоді, коли це дійсно необхідно. Воно запускається в потрібний момент, дозволяючи вашому транспортному засобу безпечно спускатися навіть при повному завантаженні. Дозволяє гальмувати, коли вам потрібно, при будь-якому навантаженні та будь-яких умовах.

Режими автоматичної коробки перемикання передач

Він знає краще, ніж ви, який режим потрібний. Завдяки режиму екологічного режиму водіння "Eco", водіння на бездоріжжі і режиму розгойдування він перемикає передачі, коли це необхідно. Таким чином, ви можете контролювати швидкість на будь-якій дорозі.

Підвищення маневреності

Вантажівки Ford вражають своїми маневрами навіть в найважчих умовах. Завдяки оптимальної колісній базі та вдосконаленій рульовій системі маневри стають радістю, а не тягарем.

Вантажівки Ford:
Бізнес-партнер
Який працює так само тяжко, як і ви
Навіть у складних ситуаціях

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ
З серією будівельної техніки Ford Trucks Tractor Series
Важких завдань не буває.
У будівельному бізнесі ми заявили про себе, як надійний партнер.
Алі Їлмаз - Водій будівельного транспортного засобу
Камера з кутом огляду 360 градусів на вантажівках
Ford Trucks
Камера заднього виду з кутом огляду 360 градусів Камера переднього виду з кутом огляду 360 градусів
Не знайдено...
ПОШУК