Перегляд детальнішої інформації
Догляд і технічне обслуговування

 Коли вам потрібно зосередитеся на дорозі, залиште догляд і технічне обслуговування вашої вантажівки для компанії Ford Trucks.

Перегляд детальнішої інформації >

Вантажний автомобіль з обладнанням для технічного обслуговування і поточного ремонту

Вам не потрібно турбуватися про те, як доставити ваш автомобіль в сервісний центр. Зателефонуйте в центр Ford Trucks і ми самі приїдемо до вас.

Перегляд детальнішої інформації >

Технічне обслуговування на місці робіт

Ми знаємо, як сильно ви цінуєте ваш автомобіль, тому ми приходимо до вас кожного разу, коли ви телефонуєте.

Перегляд детальнішої інформації >

Екстрена допомога при поломці на дорогах

Сміло відправляйтеся в дорогу. Тому що з автотехнікою Ford Trucks ви можете легко викликати екстрену допомогу при поломці на дорогах

Перегляд детальнішої інформації>

Пакет для технічного обслуговування і ремонту

Ексклюзивні пакети обслуговування і ремонту для тих, хто цінує свій автомобіль. Для особистого або ділового використання, для вас і вашого автомобіля! Щоб отримати повну вигоду від пропозицій Ford, додайте 30% знижку на запасні частини і 40% знижку на оплату роботи на свій Пакет обслуговування, який входить у вартість будь-якої покупки.

Перегляд детальнішої інформації >

Гарантія

Ford Trucks страхує ваш автомобіль! Ford Trucks робить все можливе, щоб гарантувати ваш захист від будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим автомобілем. Ознайомтеся із гарантійним покриттям для вашого нового автомобіля Ford Trucks.

Перегляд детальнішої інформації >

Інструкції

Якщо ви хочете дізнатися, що може запропонувати ваш автомобіль Ford Trucks, ці докладні інструкції розкажуть вам все, що потрібно знати.

Перегляд детальнішої інформації >

Не знайдено...
ПОШУК