0%
  Широкі сходи з лампочкою
  Бокові дзеркала з широким
  кутом огляду
  Механізм нахилу кабіни
  Паливний бак
  Зовнішні відсіки для речей
  Внутрішні відсіки для речей
  Верхні і бічні відсіки для зберігання речей можуть використовуватися для різних цілей.
  Автоматична коробка перемикання передач
  Всі далекомагістральні вантажівки оснащені вдосконаленою 12-ступінчатою автоматичною коробкою перемикання передач з різними режимами приводу, які забезпечують більшу ефективність використання палива і продуктивність, а також ідеальний і зручний режим поїздки за будь-яких умов.
  Сидіння водія
  Сидіння у вантажівці Ford Trucks Tractor Series забезпечують оптимальний комфорт, необхідний для плавного ходу автомобіля. Сидіння водія оснащене опорою для попереку, підлокітниками, пневматичною підвіскою та обігрівом. Це забезпечує комфортну поїздку, підтримуючи оптимальне положення водія.
  Індикаторна панель і маршрутний бортовий комп'ютер
  Коли вмикається замок запалювання, індикаторна панель і бортовий комп'ютер підсвічуються. Водій може бачити всю необхідну та важливу інформацію таку як: інформація про рівень AdBlue, поточне споживання палива, середня швидкість і пробіг, знаходяться в полі зору водія. Круїз-контроль та ергономічна панель приладів гарантують більший комфорт при тривалих поїздках.
  Гальма двигуна та інтардер
  Важіль перемикання гальм двигуна та інтардера: допоміжні гальма можуть спрацьовувати автоматично або вручну та встановлюватися для забезпечення оптимальних характеристик гальмування.
  Ергономічна панель приладів
  Ергономічна панель приладів об'єднує в собі магнітолу та органи управління функціями, забезпечуючи легкий доступ і безпеку водіння.
  Зберігання речей під ліжком
  Велике речове відділення допоможе Вам перевозити з собою більше речей.
  Обігрів кабіни
  Сухі та вологі обігрівачі підтримують необхідну температуру у кабіні водія. Ви можете легко контролювати температуру з електронного блоку управління і нагрівати автомобіль, навіть тоді, коли двигун не працює.
  Сонцезахисний піддашок
  Сонцезахисний піддашок оптимізує комфорт і кут огляду водія під час руху протягом дня.
  Відкидне двоярусне ліжко
  Зручні ліжка для комфортної поїздки. Ви можете включити лампу для читання, щоб прочитати газету, відпочити на зручному матраці і контролювати обігрів, не встаючи з ліжка.
  Широкі сходи з лампочкою
  Зробіть свій перший крок всередину вантажівки Ford Truck по широкій і твердії поверхні.
  Бокові дзеркала з широким кутом огляду
  Бокові дзеркала з широким кутом огляду полегшують паркування і забезпечують безпеку під час руху.
  Механізм нахилу кабіни
  Механізм нахилу кабіни є додатковою функцією, яка забезпечує легкий доступ до двигуна.
  Паливний бак
  Ви можете проїхати великі відстані без зупинки до заправки, завдяки стандартному 550-літровому алюмінієвому паливному баку.
  Зовнішні відсіки для речей
  Зовнішні відсіки для зберігання - це додатковий простір для зберігання, що дозволяє безпечно зберігати речі, які не потрібно тримати в кабіні.
  Ознайомтеся з інтер'єром та екстер'єром вантажівки Ford Road 3242 Series прямо зараз, перш ніж ви виберете свого потужного і зручного компаньйона.
  Ознайомтеся з екстер'єром автомобіля завдяки панорамній камері 360°.
  ПЕРЕГЛЯНУТИ