0%
  Система безпеки
  Широкі сходи з лампочкою передачі і лампочка для Широкі сходи з лампочкою передачі і лампочка для
  Бокові дзеркала з широким
  кутом огляду
  Механізм нахилу кабіни
  Паливний бак
  Внутрішні відсіки для речей
  Легкодоступні відсіки для зберігання речей полегшують життя під час поїздки.
  Подвійне сидіння пасажира
  Подвійне сидіння пасажира є додатковим для серії дорожнього транспорту. Це забезпечує пасажирам комфортну і безпечну поїздку.
  Сидіння водія
  Сидіння у вантажівці Ford Trucks Tractor Series забезпечують оптимальний комфорт, необхідний для плавного ходу автомобіля. Сидіння водія оснащене опорою для попереку, підлокітниками, пневматичною підвіскою та обігрівом. Це забезпечує комфортну поїздку, підтримуючи оптимальне положення водія.
  Індикаторна панель і маршрутний бортовий комп'ютер
  Коли вмикається замок запалювання, індикаторна панель і бортовий комп'ютер підсвічуються. Водій може бачити всю необхідну та важливу інформацію таку як: інформація про рівень AdBlue, поточне споживання палива, середня швидкість і пробіг, знаходяться в полі зору водія. Круїз-контроль та ергономічна панель приладів гарантують більший комфорт при тривалих поїздках.
  Гальма двигуна та інтардер
  Важіль блоку керування гальмом двигуна: подовжує термін служби робочого гальма і забезпечує оптимальні характеристики гальмування в аварійних ситуаціях.
  Ергономічна панель приладів
  Ергономічна панель приладів об'єднує в собі магнітолу та органи управління функціями, забезпечуючи легкий доступ і безпеку водіння.
  Система безпеки
  Електронні системи покращують безпеку: вдосконалена система аварійного гальмування (AEBS) є додатковою функцією, що забезпечує додаткову безпеку під час різкого гальмування, в той час як система попередження про виїзд зі смуги (LDWS) допомагає запобігти ненавмисному вильоту зі смуги.
  Широкі сходи і лампочка для освітлення підніжки
  Зробіть свій перший крок всередину вантажівки Ford Truck по широкій і твердії поверхні.
  Бокові дзеркала з широким кутом огляду
  Бокові дзеркала з широким кутом огляду полегшують паркування і забезпечують безпеку під час руху.
  Паливний бак
  Ви можете проїхати великі відстані без зупинки до заправки, завдяки стандартному 350-літровому алюмінієвому паливному баку.
  Ознайомтеся з інтер'єром та екстер'єром вантажівки Ford Road 1833 Series прямо зараз, перш ніж ви виберете свого потужного і зручного компаньйона.
  Ознайомтеся з екстер'єром автомобіля завдяки панорамній камері 360°.
  ПЕРЕГЛЯНУТИ