З Ford Trucks, ви завжди можете бути безпечні за своє здоров'я!

Послуги, доступні за умови безкоштовної/необмеженої підписки на страхування поїздки від Ford Trucks: 

 

Служба швидкої допомоги з лікарем невідкладної допомоги:

 

Обладнані відповідно до міжнародних стандартів, машини швидкої допомоги Ford Trucks Healthy Journeys завжди до ваших послуг з командою лікарів, анестезіологів і водіїв, які пройшли навчання з надання першої медичної допомоги.

Коли ви звернетеся до нас в надзвичайних ситуаціях, повністю обладнана машина швидкої допомоги і лікар невідкладної допомоги прибудуть туди, де ви знаходитеся

Як тільки пацієнту надано лікування або проведено консультацію у лікаря в найбільш відповідній лікарні, тоді повідомляється про таку ситуацію родичів пацієнта

 

Ліки та витратні матеріали, використовувані під час невідкладного лікування:

 

Не хвилюйтеся - машина швидкої допомоги повністю обладнана для всіх надзвичайних ситуацій

Ліки використовуються командою швидкої допомоги для надання невідкладної допомоги при перевезенні в лікарню.

Крім невідкладної допомоги, яку надає команда швидкої допомоги, і перевезення до лікарні, жодних додаткових витрат на ліки та витратні матеріали, які можуть знадобитися пацієнту, не вимагається.

 

Лінія медичної підтримки для консультацій з лікарем / 444 12 12

 

Ви можете поговорити з лікарем в службі підтримки клієнтів, зателефонувавши за номером (0212) 444 12 12 для отримання постійної медичної підтримки

Якщо ви телефонуєте на мобільний телефон, вам не потрібно вводити код зони. Ваш дзвінок буде негайно розглянутий лікарем.

В екстрених випадках або в надзвичайних ситуаціях лікар в нашій службі підтримки клієнтів надасть вам потрібну інформацію про вашу проблему зі здоров'ям і порадить, як її вирішити

Ця служба не виписує ліки і не відпускає рецепти

 

Служба надання медичної інформації; служба зв'язку між каретою швидкої допомоги, лікарем і родичем пацієнта щодо стану здоров'я:

 

Ця служба встановлює контакт між каретою швидкої допомоги, родичем пацієнта і лікарем, під час перевезення пацієнта до медичного закладу (лікарні і т. д.)

У разі особливого стану, що вимагає спеціалізованого стаціонарного лікування, команда Ford Trucks Healthy Journeys пропонує альтернативні рішення для пацієнта і родича пацієнта при укладанні угоди з лікарнею.

 

Послуга Ford Trucks Healthy Journeys діє протягом одного року після придбання нового автомобіля і доступна тільки в Туреччині в обмежених кількостях, визначених Ford Otosan. В рамках проекту Ford Trucks Healthy Journeys, клієнти Ford Trucks в провінції Стамбул і в межах провінційних і районних муніципалітетів (за винятком сусідніх районів), зазначених на веб-сайті www.fordtrucks.com.tr, зможуть скористатися цілодобовим сервісом медичної бази даних «Медлайн» для надання невідкладної медичної допомоги в разі надзвичайних ситуацій (Перелік надзвичайних ситуацій - 32 Міжнародні параметри); а також члени їхніх сімей, які проживають за тією ж адресою і беруть участь в будь-якій надзвичайній ситуації, яка може статися в межах їхніх будинків. Лінія медичної підтримки, яка є частиною послуги Ford Trucks Healthy Journeys, не може рекомендувати будь-які ліки, пропонувати будь-які діагнози або видавати будь-які розпорядження за відсутності фізичного огляду. Ця послуга дозволяє лікарям тільки пропонувати потрібну інформацію і надавати поради про те, що робити, на основі інформації, наданої по телефону.

 
Не знайдено...
ПОШУК